DARMOWA WYSYŁKA OD 99ZŁ

Paczki wysyłamy za pośrednictwem Kuriera od poniedziałku do piątku.
Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych.
Jeśli płacisz przelewem paczkę wysyłamy po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto.
Natychmiast po wysłaniu Twojego zamówienia poinformujemy Cię o tym e-mailem.

Koszt dostawy kurierem po przedpłacie to 11,99zł na terenie Polski.

Koszt dostawy kurierem za pobraniem to 20,00zł na terenie Polski.
Koszty przesyłki poza granicę Polski są ustalane indywidualnie.

PRZELEW
Za zamówiony towar możesz zapłacić przelewem, wysyłając należność na nasze konto lub natychmiastowy przelew Przelewy24, który obsługuje wszystkie banki w Polsce.
W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia.
Towar wysyłamy po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie.

ZWROTY
Na podstawie Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Rozdział 2, Art. 7.1.) Konsument (Kupujący) ma prawo w terminie 14 dni od daty wydania towaru odstąpić od umowy bez podania przyczyny odstąpienia. Jest to możliwe tylko w przypadku gdy produkt nie jest zniszczony lub w żaden sposób użytkowany. O zamiarze zwrotu towaru należy poinformować Sklep poprzez wysłanie wiadomości e-mail, będącego oświadczeniem o odstąpieniu. Przekroczenie terminu będzie podstawą do nieuwzględnienia odstąpienia od umowy. Zwracany artykuł należy wysłać na swój koszt na adres:

Sklep Filiżanka Kawy Herbaty

ul. Lipowa 27

15-424 Białystok

NIP: 542 33 90 703

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko po sporządzeniu protokołu szkody w obecności kuriera. Kupujący powinien odmówić przyjęcia uszkodzonej przesyłki.

Koszty przesyłki zwracanego towaru pokrywa Kupujący. W przypadku zwrotu towaru, Kupującemu jest zwracana wartość pieniężna odesłanego towaru wynikającego z zamówienia, jednakże koszty wysyłki pierwotnego zamówienia są przeliczane ponownie i od zwracanej kwoty jest potrącona różnica kosztów wysyłki.

Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek za pobraniem.
W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000r. (Dz. U. nr 22 poz.271).